drzwi Selena   •  drzwi wewnętrzne   •  oscieżnice   •  galeria   •  partnerzy   •  SKLEP   •  kontakt
Nie można było wyświetlić obiektu Flash, spróbuj odświeżyć stronę.

Drzwi wysoki połysk (high gloss)

Proponujemy Państwu drzwi w nowoczesnym i nowatorskim stylu, na wysoki połysk i z wyjątkową głębią koloru. Skrzydło bezprzylgowe z zawiasami wpuszczanymi BaSys Pivota DX 3D lub TECTUS 3D, zamkiem GERDA lub zamkiem magnetycznym. Ościeżnica aluminiowa renomowanej firmy Kuffner w wersji stałej BLOK lub obejmującej - Hardline lub Modernline.

 

Drzwi wewnętrzne odznaczające się wysokim połyskiem to najnowszy trend w zakresie aranżacji wnętrz. Wyraźnie nawiązują one do modernistycznego nurtu, jednak sprawdzą się we wszystkich wnętrzach urządzonych w sposób minimalistyczny. Doskonale podkreślają nowoczesny charakter pomieszczeń, a także pięknie się prezentują.

 

Wysoki połysk – high gloss, od zawsze uważany jest za niezwykle elegancki. Wybór naszych drzwi z wysokim połyskiem polecamy więc każdemu, kto chce eleganckich i nowoczesnych elementów w swoim wnętrzu. Nasze drzwi prezentują się wspaniale, a ich nowoczesny charakter mogą podkreślić na przykład magnetyczne zamki.

Nowoczesny wygląd drzwi z wysokim połyskiem

Proponowane przez nas drzwi high gloss odznaczają się przede wszystkim wysokim połyskiem. Prócz tego, ich połyskująca powierzchnia posiada bardzo głęboki, nasycony kolor. Sprawia to, że drzwi wewnętrzne stają się nie tylko elementem użytkowym, ale też prawdziwą ozdobą każdego wnętrza.

 

Nasze drzwi z wysokim połyskiem prezentują się zdecydowanie nowocześnie, nie tylko przez mocno połyskującą, elegancką powierzchnię. Przykładamy wielką wagę do ich konstrukcji, idealnie wpasowującej się w modernistyczny, minimalistyczny wystrój wnętrz. Nasze propozycje są więc na wskroś nowoczesne.

Wysoki połysk w różnych kolorach

Absolutną klasykę stanowią bardzo eleganckie drzwi z wysokim połyskiem w białym kolorze. Chcąc jednak odpowiedzieć na potrzeby wszystkich naszych Klientów, oferujemy dużo bardziej rozbudowaną gamę kolorów drzwi high gloss. Wszystkie barwy są intensywne i nasycone, dzięki czemu drzwi prezentują się fantastycznie.